Vítejte na nástěnce, kde naleznete aktuality z naší školky, ale i důležité dokumenty.

VÁŽENÍ RODIČE,

ve dnech 23. – 26. 7. 2019 bude probíhat rekonstrukce šaten a výmalba. Z těchto důvodu bude část budovy zcela uzavřena. Proto použijte vchod ze zahrady, dveře u stojanů na kola. Provizorní místo, kam si děti mohou odložit svoje věci, bude v jídelně na lavičce.

Děkujeme za pochopení MŠ

UZAVŘENÍ MŠ

Vážení rodiče,

MŠ Záměstí bude o letních prázdninách 2019 uzavřena v období

od 5. 8. do 30. 8. 2019

Nabízíme možnost rodičům, kteří jsou OBA zaměstnaní, přechodné umístění dítěte na dobu určitou do náhradní mateřské školy Kaštánek Choceň, a to v období od 5. 8. do 30. 8. 2019.

!Všechny mateřské školy v Chocni budou uzavřeny v týdnu od 29. 7. do 2. 8. 2019!

Závazné přihlášky si můžete vyzvednout na třídách nebo stáhnout na webových stránkách v sekci dokumenty ke stažení a odevzdat, řádně vyplněné, třídním učitelkám, nejpozději do 31. 5. 2019....