Učitelky

ASISTENT PEDAGOGA:

Marta Haková

sasa kocka meda

Do třídy U kašpárka jsou umísťovány děti ve věku zpravidla od tří do čtyř let, nejdříve však děti od dvou let. Název třídy vychází z tradiční pohádkové postavičky kašpárka. Celým výchovně vzdělávacím programem jsou totiž děti provázeny kašpárkem, který jim pomáhá seznamovat se s prostředím mateřské školy i okolního světa a k vytváření spokojenosti a pohody. Třída se nachází v prvním poschodíbudovy mateřské školy a je koncipována jako jeden velký prostor, díky čemuž jsou děti pod neustálým dohledem, jako i v jednom kolektivu. Kapacita třídy je 24 dětí.

PŮDNÍ STRAŠIDLO

3.listopadu nás během dopoledního programu na půdě přivítá strašidlo. Čeká nás stezka odvahy a malá odměna.

HALLOWEEN - TVOŘIVÉ DÍLNIČKY

Rodiče dětí od Kašpárků a od Kočiček, zveme Vás na tvořivé dílničky, které se konají ve třídě u Kočiček.

Kdy: 4. listopadu od 16 hodin

Čeká na Vás dlabání dýní a strašidelná stezka.

S sebou si přeneste dýni a svíčku.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Fotografie

z vánočního focení ze dne 11. 10. 2021 jsou k vyzvednutí a zaplacení u třídních učitelek v MŠ.

Děkujeme MŠ