Učitelky

KAŠPÁRCI

UČITELKA:

Bc. Eva Stará

Vendula Němcová

ŠKOLNÍ ASISTENT:

Monika Matoušková

ASISTENT PEDAGOGA:

Ivana Michalcová, Dis.

KOČIČKY

UČITELKA

Zdeňka Nováková

Ivana Neuhöferová

 

..

MEDVÍDCI

UČITELKA:

Jana Dosedělová

Jana Valachová, Dis.

ASISTENT PEDAGOGA:

Marta Haková

Vladislava Kopecká

sasa kocka meda

Do třídy U kašpárka jsou umísťovány děti ve věku zpravidla od tří do čtyř let, nejdříve však děti od dvou let. Název třídy vychází z tradiční pohádkové postavičky kašpárka. Celým výchovně vzdělávacím programem jsou totiž děti provázeny kašpárkem, který jim pomáhá seznamovat se s prostředím mateřské školy i okolního světa a k vytváření spokojenosti a pohody. Třída se nachází v prvním poschodíbudovy mateřské školy a je koncipována jako jeden velký prostor, díky čemuž jsou děti pod neustálým dohledem, jako i v jednom kolektivu. Kapacita třídy je 24 dětí.

POMÁHÁME SPOLEČNĚ

Za našimi dveřmi teď bohužel neslyšíte dětský smích a radost ze hry, ale i tak se snažíme náš čas využít plnohodnotně. Jako mnoho ostatních, také šijeme roušky tam, kde jsou nejvíce potřeba.

Pokud šijete a máte nějaké roušky navíc, darujte nám je. My je dáme dohromady a předáme potřebným, např.: dětskému oddělení ve fakultní nemocnici.

Roušky dejte do menšího balíčku a vložte je do schránky, která je na dveřích z ulice. Můžete připsat i své jméno, ať víme, od koho roušky jsou J.

Děkujeme MŠ Záměstí

...

VELIKONOCE FOTOSOUTĚŽ

Rodiče a děti, 

vzhledem k nečekané situaci jsme přišli o plánované akce,které jsme si chtěli užít jak s vámi,tak s dětmi. 

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyhlásit fotosoutěž k blížícím se Velikonocům. Pokud s dětmi vyrábíte a chtěli byste se s námi podělit o vaše výrobky,budeme moc rádi. Jak už to znáte z podzimního vyrábění,fantazii se meze nekladou :-). 

Hotové výrobky zasílejte na email fotosoutezms@seznam.cz 

Vyhlášení proběhne nejspíše zde na webových stránkách a vítěz dostane malou odměnu,až se zase uvidíme.Soutěž trvá do 20.4.

...