Učitelky

Ivana Neuhöferová

Zdeňka Nováková

sasa kocka meda

Do třídy U kašpárka jsou umísťovány děti ve věku zpravidla od tří do čtyř let, nejdříve však děti od dvou let. Název třídy vychází z tradiční pohádkové postavičky kašpárka. Celým výchovně vzdělávacím programem jsou totiž děti provázeny kašpárkem, který jim pomáhá seznamovat se s prostředím mateřské školy i okolního světa a k vytváření spokojenosti a pohody. Třída se nachází v prvním poschodíbudovy mateřské školy a je koncipována jako jeden velký prostor, díky čemuž jsou děti pod neustálým dohledem, jako i v jednom kolektivu. Kapacita třídy je 24 dětí.

Vážení rodiče a ostatní příchozí,

UPOZORŇUJEME Vás, že je v celém areálu MŠ, to znamená: v budově, na školní zahradě a v blízkém okolí školy

ZÁKAZ KOUŘENÍ.

Z výchovného hlediska bychom měli jít dětem příkladem, být jim kladným vzorem a dodržovat etické a zdravotní zásady.

V případě, že nutkání kouřit je silnější než vůle, kuřte prosím u jiného odpadkového koše, než u toho těsně vedle mateřské školy.

Děti a zaměstnanci MŠ Vám děkují.

...

SLAVÍME 70 LET !!!

Naše mateřská škola letos slaví 70 let své existence.

Oslavte toto výročí společně s námi, kvůli současné situaci, pouze formou prezentace.

V odkazu níže naleznete video, které vás provede minulostí až do současnosti. Někteří z Vás se na přiložených fotografiích třeba i poznají:-).

Prezentace 70 let

VYDÁVÁNÍ OBĚDŮ

Obědy v první den nepřítomnosti dítěte v MŠ z důvodu onemocnění, vydáváme v době od 11.30 do 12.00 hodin.

Pouze do čistě vymytých nádob tomu určených, tedy do jídlonosičů.