Učitelky

Ivana Neuhöferová

Zdeňka Nováková

sasa kocka meda

Do třídy U kašpárka jsou umísťovány děti ve věku zpravidla od tří do čtyř let, nejdříve však děti od dvou let. Název třídy vychází z tradiční pohádkové postavičky kašpárka. Celým výchovně vzdělávacím programem jsou totiž děti provázeny kašpárkem, který jim pomáhá seznamovat se s prostředím mateřské školy i okolního světa a k vytváření spokojenosti a pohody. Třída se nachází v prvním poschodíbudovy mateřské školy a je koncipována jako jeden velký prostor, díky čemuž jsou děti pod neustálým dohledem, jako i v jednom kolektivu. Kapacita třídy je 24 dětí.

SLAVÍME 70 LET !!!

Naše mateřská škola letos slaví 70 let své existence.

Oslavte toto výročí společně s námi, kvůli současné situaci, pouze formou prezentace.

V odkazu níže naleznete video, které vás provede minulostí až do současnosti. Někteří z Vás se na přiložených fotografiích třeba i poznají:-).

Prezentace 70 let

SOUTĚŽ–PODZIMNÍ VYRÁBĚNÍ

Po úspěšném loňském vyrábění Vás a dětí,využijeme Vaši představivost znovu a uděláme si v MŠ soutěžní výstavu.

Každý,kdo se bude chtít zúčastnit,přinese v období od 29.9. – 8.10. třídním učitelkám výrobek,který vytvoříte společně s Vaším dítětem doma.

Letošní téma zní „COKOLIV Z BRAMBOR“.Základem je brambora,ale dál už se fantazii meze nekladou.

Porota se bude skládat opět z Vás rodičů a dětí,ale také personálu MŠ,kteří budou moci hlasovat.Vyhlášení proběhne na zahradní slavnosti.Sourozenci se mohou účastnit dohromady nebo zvlášť....

VYDÁVÁNÍ OBĚDŮ

Obědy v první den nepřítomnosti dítěte v MŠ z důvodu onemocnění, vydáváme v době od 11.30 do 12.00 hodin.

Pouze do čistě vymytých nádob tomu určených, tedy do jídlonosičů.