Učitelky

Marta Haková

Vladislava Kopecká

sasa kocka meda

Do třídy U kašpárka jsou umísťovány děti ve věku od tří do čtyř let. Název třídy vychází z tradiční pohádkové postavičky kašpárka. Celým výchovně vzdělávacím programem jsou totiž děti provázeny kašpárkem, který jim pomáhá seznamovat se s prostředím mateřské školy i okolního světa a k vytváření spokojenosti a pohody. Třída se nachází v prvním poschodíbudovy mateřské školy a je koncipována jako jeden velký prostor, díky čemuž jsou děti pod neustálým dohledem, jako i v jednom kolektivu. Kapacita třídy je 25 dětí.

PLYŠOVÍ KAMARÁDI

Při spinkání se rádi tulíme k plyšáčkům. Pokud chce mít Vaše dítě ve školce svého kamaráda z domu, vyberte jednoho, který bude zůstávat ve školkové postýlce a na děti každý den čekat. Předejdeme tak každodennímu hledání, či pláči, že jsme svého kamaráda zapomněli ve školce. Prosíme o podepsání plyšáků.