Učitelky

Marta Haková

Vladislava Kopecká

sasa kocka meda

Do třídy U kašpárka jsou umísťovány děti ve věku od tří do čtyř let. Název třídy vychází z tradiční pohádkové postavičky kašpárka. Celým výchovně vzdělávacím programem jsou totiž děti provázeny kašpárkem, který jim pomáhá seznamovat se s prostředím mateřské školy i okolního světa a k vytváření spokojenosti a pohody. Třída se nachází v prvním poschodíbudovy mateřské školy a je koncipována jako jeden velký prostor, díky čemuž jsou děti pod neustálým dohledem, jako i v jednom kolektivu. Kapacita třídy je 25 dětí.

VÁNOČNÍ RETRO FOCENÍ

Vážení rodiče,

od odpoledne dne 9. 12. 2019 si můžete vyzvednout fotky z „VÁNOČNÍHO RETRO FOCENÍ“.

Děkujeme za spolupráci MŠ

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Během dopoledne, pouze pro děti

V úterý 17.12. s dětmi oslavíme Vánoce ve školce - třeba k nám přiletí i Ježíšek.

Prosíme maminky, pokud už máte napečeno, o pár kousků cukroví.

RUKAVICE

Maminky,

dejte dětem do MŠ palcové rukavice ve vhodné velikosti. Děti mají obrovský problém, i s dopomocí si prstové rukavice nasadit. Děkujeme za spolupráci