Učitelky

Vendula Němcová

..

sasa kocka meda

Do třídy U kašpárka jsou umísťovány děti ve věku od tří do čtyř let. Název třídy vychází z tradiční pohádkové postavičky kašpárka. Celým výchovně vzdělávacím programem jsou totiž děti provázeny kašpárkem, který jim pomáhá seznamovat se s prostředím mateřské školy i okolního světa a k vytváření spokojenosti a pohody. Třída se nachází v prvním poschodíbudovy mateřské školy a je koncipována jako jeden velký prostor, díky čemuž jsou děti pod neustálým dohledem, jako i v jednom kolektivu. Kapacita třídy je 25 dětí.

POZOR ČTĚTE

Ve čtvrtek 16.5.2019 zůstává MŠ nadále uzavřena z technických důvodů.Provoz bude obnoven v pátek 17.5.

Děkujeme za pochopení.

F O C E N Í

Dne 23. 5. 2019 od 8.00 hodin, proběhne v MŠ, již předem avízované focení jednotlivců a společné

foto tříd. Prosíme o vhodné oblečení dětí.

CELOŠKOLKOVÝ VÝLET HRAD BOUZOV

KDY: 7. 6. (pátek)

ODJEZD Z MŠ: v 7:00 hodin

PŘÍJEZD DO MŠ: cca ve 14:00 hodin

CENA: cca 320 kč – placeno z fondu

S SEBOU: podepsaný batůžek, pití v netekoucí lahvi, drobný mls, pláštěnka

- jídlo na celý den je zajištěné z MŠ

Výlet je celoškolkový. Děti, které se nebudou účastnit, si v tento den, prosím, ponechte doma.

Prosíme o odevzdání závazné přihlášky, která je k vyzvednutí u třídních učitelek, nejpozději do 31.5.

Přečtěte si: Závazné podmínky pro absolvování výletu autobusem

...